ÖZEL ŞERİT TASARIM

Kurulduğu 2006 yılından bu güne, İstanbul Anadolu Yakası’nda üstün hizmet kalitesiyle müşterilerine hizmet veren Folyomax, araçları için özel şerit ve tasarım yaptırmak isteyenlerin aradıkları doğru adres olarak ön plana çıkmaktadır. Araç kaplama ve özel tasarım konusunda akla gelebilecek her türlü hizmeti, uzman ekibinin tecrübeleri ışığında gerçekleştiren Folyomax, ortaya koyduğu işçiliğin kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Araçları için özel şerit tasarımlar yaptırmayı arzu edenlerin tercih nedeni ve uğrak noktası olan Folyomax firmasının sunduğu tüm hizmetlere, www.folyomax.com web sitesi ziyaret edilerek ulaşılabilir. İsteyen tüm araç sahipleri, Folyomax’ı ziyaret etmek suretiyle; diledikleri özel şerit tasarımların, araçlarına uygulanması konusunda destek alabilirler.

İşçilik ve kalite açısından sunduğu hizmetlerle göz dolduran Folyomax’ın, yurt dışında özel olarak eğitilmiş uzmanlardan oluşan ekibi; istenilen şekilde özel şerit tasarım geliştirme ve uygulama konusunda oldukça donanımlı ve tecrübelidir. Folyomax, her daim müşterilerinin memnuniyetini gözeten çalışma prensibini sürdürme konusunda büyük bir hassasiyete sahiptir. Kaliteli ve çevre koşullarına karşı dayanaklı malzemeler kullanarak, müşterileri için en iyi tasarımları ortaya koymaktadır.