KROM KAPLAMA

Krom malzeme ülkemizde rezervi oldukça geniş bir maden ürünü olarak çeşitli tesislerde işlenmektedir. Kromun yaygın olarak kullanıldığı sektörlerden olarak otomotiv sektöründe de dayanıklı olmasından ötürü kullanımı son derece yaygınlık kazanmaktadır. Bu anlamda da araçların çeşitli yerlerinin krom kaplamalarla yeniden elden geçirilmesi usta teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Araçların stop ve farlarına yönelik krom kaplama olduğu gibi cam filmi ve tavan sistemine yönelik olarak da kusursuz bir krom kaplama hizmetleri sunulmaktadır.

Tüm araç marka ve modellerine uygun olarak hazırlanan krom kaplama çalışmalarıyla dayanıklı bir araç iskeletinin meydana getirilmesi trafik kazalarında da herhangi bir can kaybının ya da yaralanmaların yaşanmasını da en aza indirecektir. Bu bakımdan krom kaplama sistemi sadece aracın tahrip olan yönlerini yenileme çalışması değil aynı zamanda güvenlik olarak da önemlidir.

Krom malzemenin ışıl ışıl parlayan etkisi ise aracınızın eskisinden daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayacak temel özelliklerini oluşturması bakımından dikkat çeken bir diğer noktadır. Bütün bu noktalar bakımından değerlendirildiği zaman tamamen kaliteli bir krom kaplama hizmetleri meydana getirilmektedir.