KARBON KAPLAMA

Araç rengini muhafaza ederek, kaportasını korumak veya farklı bir renk seçeneği için Folyomax araç kaplama İstanbul Anadolu yakasında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Aracın karbon kaplamasında en yüksek kalitede hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Folyomax Araç kaplama müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitesinden taviz vermeden en uygun çözümlerle hizmet vermektedir. Aracı dış etkenlerden koruyan karbon kaplama, müşteri tercihine göre özel tasarım, kaput, tavan gibi bölgesel kaplama, renk değişimi sağlayacak kaplama en yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Araç kaplama esnasında aracın orjinal boyasına zarar vermeyen bir uygulamadır.

Araç kaplaması yapan işin uzmanı ekip, yurtdışında eğitim görmüş alanında bilgili ve tecrübeli personelden oluşmuştur. Folyomax araç kaplamada araç en kısa zamanda, özenli, kaliteli memnuniyet sağlayacak şekilde uygulama yapılarak teslim edilmektedir.

Araçlara yaptırılan karbon kaplama aracın herhangi bir şekilde boyasına, kaportasına veya herhangi bir aksamına zarar vermediği gibi; aracı çizilmeler, güneş yanığı, taş kayması nedeniyle çizilme ve çökmeler gibi dış etkenlerden korumaktadır. Kaliteli malzeme, uzman personel tarafından yapılan karbon kaplama uzun ömürlüdür.