KAMUFLAJ KAPLAMA

Özellikle de arazi araçlar için ya da büyük tekerlekli araçlar adına daha çok tercih yapılan birbirinden farklı kamuflaj kaplama hizmetleri, günümüzde artık çok daha görsel anlamda sportif ve normal otomobiller için de oldukça yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Arabalarda harika bir estetik izlenimi uyandıran ve aynı zamanda askeri bir görsel de sağlamak için farklı renkler kapsamında yapılan kamuflaj hizmetleri altında bu işler tamamen profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Birçok değişik rengin bir araya getirilerek harika bir karışım şekilde hazırlandığı araç kamuflaj kaplama hizmetleri, tüm farklı markalardaki araçların bütün değişik modelleri adına hiçbir yaş kriteri belirlenmeden büyük bir profesyonellik içerisinde yapılmaktadır. Daha çok koyu renklerin alınarak gerçekleştirdiği bu kamuflaj hizmetleri için arzu edilen birçok değişik renkte de yine aynı şekilde tasarım haline getirebilmektedir.

Çok uygun fiyatlar altında ve bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan ekip kapsamında özel malzemeleri ile yapılan araç kamuflaj kaplama hizmetleri, ister aracın belli bir bölgesine istenirse de tamamına kaliteli bir işlem altında yapılmaktadır.