JANT BOYAMA

Jant fren kaliper alanlarına yönelik olarak sürdürülen karbon boyama yöntemiyle teknik yenileme çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları yürütülmektedir. Uzman teknisyenler eşliğinde her araç marka ve modeline uygulanan jant fren kaliper boyama teknikleri bu anlamda otomobilin temel aksamlarından olarak jant fren aksamının yenilenerek en yeni teknik boyama işlemlerinden geçirilmesi çalışmalarına dayanmaktadır. Bu yapılan çalışmalar bütünüyle profesyonel çözümler sunmaya yönelik olarak gerçekleştirilmesi açısından son derece önde gelen yaklaşımlardan birisi olma özelliğini taşımaya devam ederek yaygın olarak kullanılmaktadır.

Jant fren kaliper boyama işlemlerinde uygulanan özel şerit tasarımlar tamamen firmanın özgün tasarımlarının ürünüdür. Herhangi bir şekilde taklitçilik sergilenmeden uygulanan bu tasarımlar neticesinde otomotiv endüstrisinin bakım ve onarım etiğine uygun bir çalışma ortaya konulmaktadır. Bu açıdan da sürücülerin güvenle güvenebilecekleri profesyonel boyama çalışması meydana getirilmektedir.

Her marka ve modele uygun olarak yürütülen bu çalışmalarla sürücülerin ve firmanın karşılıklı memnun kalacakları bir hizmet ortaya konularak bu hizmetler sonrasında da daima müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket edilmekte 7/24 hizmet verilmeye devam edilmektedir.